Головна / Публікації / Запрошуємо до освітнього проекту «Академія навичок»

Запрошуємо до освітнього проекту «Академія навичок»

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» в рамках інноваційного проекту «Центр майбутнього: золотий кадровий резерв нації» реалізує освітній проект «Академія навичок».

Його мета – поєднати на одному ресурсі онлайн навчання за участю кращих іноземних та вітчизняних тренерів, створити карти цілей і паспортів професій учасників проекту з урахуванням їх індивідуальних особливостей і особистісних навичок. Заплановане впровадження нових інтерактивних форм спілкування студентів із їх майбутніми роботодавцями.

За півтора роки реалізації проекту сформовано базу талановитої молоді. Сьогодні 2657 осіб входять до складу «золотого» кадрового резерву.

Мета подальшої реалізації проекту – продовження формування бази в кожному регіоні України. До кінця 2013 р. планується залучити до 10 тис. учасників. Проект повинен допомогти молоді отримати роботу, створити нові можливості для особистісного зростання, а також розкрити власний потенціал і перейти на новий рівень у своїй діяльності.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора проекту Марії Богуслав (тел.: 063-045-64-76) або на офіційному веб-сайті «Академії навичок»: www.skillsacademy.com.ua 

За інформацією МОН України 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело