Головна / Публікації / Закінчення літньої зоолого-ботанічної практики на біологічному факультеті

Закінчення літньої зоолого-ботанічної практики на біологічному факультеті

Останні дні навчальної комплексної зоолого-ботанічної практики на біологічному факультеті

Останні дні навчальної комплексної зоолого-ботанічної практики на біологічному факультеті відзначились відвідуванням студентами парків і скверів міста Луцька та Музею історії сільського господарства Волині у селищі Рокині.
У музеї історії сільського господарства Волині була проведена екскурсія на території музею і описані види рослин, характерні для території Волинської області. Також на території музею представлені інтродуковані високо декоративні рослини. В експозиції під відкритим небом відвідувачі мають змогу познайомитися з пам'ятками древнього житлового, господарського, дерев'яного будівництва, а також поринути у цікаву подорож заповідними стежками мальовничого парку, помилуватись голубим плесом ставка і навіть побачити рідкісних птахів – мешканців орнітологічного заказника.
Студенти зібрали необхідну кількість видів рослин для виготовлення гербарних колекцій і досить комах для колекцій. Студентам дуже сподобалась літня практика, оскільки вони дізнались багато нової необхідної інформації для подальшого успішного навчання на біологічному факультеті!

Оксана ФІЩУК,
заступник декана біологічного факультету з виховної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело