Головна / Публікації / Забезпечуємо якість освіти разом

Забезпечуємо якість освіти разом

Забезпечуємо якість освіти разом

14 листопада в. о. ректора СНУ імені Лесі Українки Сергій Федонюк і професор Ігор Коцан взяли участь у відкритті круглого столу «Забезпечуємо якість освіти».

Урочисто відкрив засідання голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак. Насамперед Руслан Васильович представив присутнім очільницю управління Державної служби якості освіти у Волинській області Ангеліну Корець і її заступницю, начальника відділу інституційного аудиту Олену Самолюк.

Свою вітальну промову Руслан Гурак розпочав зі слів вдячності усім, хто долучився до створення управління Державної служби якості освіти у Волинській області: «Хочу подякувати нашим друзям у Волинській області, без яких становлення Державної служби якості освіти не відбулося б: облраді та її депутатському корпусу, Волинській облдержадміністрації, мерії міста Луцька, Управлінню освіти, науки та молоді ОДА. І, безумовно, Східноєвропейському національному університету імені Лесі Українки, без якого неможливим було би становлення педагогічної думки й освіти. Власне, Ігор Ярославович – перший, кому я зателефонував, повідомив про створення такого підрозділу і сказав, що нам потрібна допомога. На що отримав відповідь: “Приходьте і будемо робити цю справу разом!”»

До гостей звернувся й в. о. ректора СНУ імені Лесі Українки Сергій Федонюк, який наголосив на важливості якісної шкільної освіти, адже потім уже як студенти ці учні демонструють значні успіхи під час навчання в університеті, наукових пошуків. І в подальшому це вагомий чинник успішного працевлаштування молоді.

Опісля голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак вручив переможцям обласного конкурсу малюнків на тему «Школа очима дітей: якою вона має бути» нагороди та подарунки.

Також участь у заході взяли директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України Юрій Вергун, перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, керівники управлінь Державної служби якості освіти у Волинській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій областях, керівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, органів управління освітою, керівники та заступники керівників закладів загальної середньої освіти, вищої та післядипломної педагогічної освіти та педагоги.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове