Головна / Публікації / За безпекою – в НАТО

За безпекою – в НАТО

У СНУ імені Лесі Українки відбулося відкриття Молодіжного євроатлантичного безпекового форуму. Крім почесних гостей, спікерів представників країн-членів Альянсу, посольств і дипломатичних місій в Україні, експертів з питань безпеки, учасниками заходу стали студенти з Волинської, Рівненської та Львівської областей.

Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс у вітальному слові, яке розпочав українською мовою, зауважив, що на цьому заході головні – студенти, подякував СНУ імені Лесі Українки за прийом, особливу ж подяку виголосив спікерам заходу. Основний текст промови виголошував англійською мовою, в якому пояснив мету Форуму, суть партнерства між НАТО і Україною. Також торкнувся теми сприяння у впровадженні реформ в Україні, а також допомоги ветеранам війни (яка нині триває на сході нашої держави, – ред.). Насамкінець побажав учасникам цікавих івентів.

Секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт відзначив, що «для нашого міста велика честь і відповідальність приймати такий Форум». Прозвучало в його вітальному слові й те, що безпека – це не тільки військовий захист, це вміння інформаційного захисту, а також можливість протистояти економічній та екологічній небезпекам. «Гарант безпеки – це НАТО, шлях до якого ми повинні пройти, адже це шлях у цивілізований світ», – переконаний Секретар Луцької міської ради.

Від імені Лесиного вишу вітальне слово виголошував перший проректор Анатолій Цьось. Передовсім він передав вітання від ректора СНУ Ігоря Коцана. Також Анатолій Васильович коротко окреслив історію університету, наголосивши, що це далеко не перший захід із промоції НАТО.

Відділ зв'язків із громадськістю

Фото Володимира ЛУК'ЯНЧУКА

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело