Головна / Публікації / ЯрФест - 2020: день другий

ЯрФест - 2020: день другий

Презентуємо напрями наукових досліджень та наукові доробки Університету Лесі Українки в рамках ярмарку Фестивалю науки – ЯрФест–2020.


Студенти медико-біологічного факультету під час навчання здобувають навички проведення наукових експериментів. Процес отримання нових знань є цікавим, трудомістким, захоплюючим та вимагає ґрунтовної підготовки. Об’єднання потенціалу молодих науковців та бажання дослідити природні явища і об’єкти завжди приносить результат, а студенти-біологи отримують досвід.

 

 

 

Факультет психології та соціології надає послуги психологічної підтримки, корекції та реабілітації для людей будь-якого віку. 

Факультет інформаційних технологій і математики презентує відеогру Hamster334. Розробники студенти факультету - Жигалло Микола та Софія Сахацька. Суть гри полягає в тому, щоб відремонтувати свій космічний корабель і врятувати його від шкідників

 

 

Міжнародний науково-мистецький проект «Music Tempus” - концерт-презентація камерного дуету у складі Кості Лукинюка - скрипка ( Україна-США) та Тетяни Павлічук-Тишкевич ( Україна). 

 

 

Напрями наукових досліджень факультету міжнародних відносин.

 

 

Науково-дослідна частина