Головна / Публікації / ЯрФест – 2020: день четвертий

ЯрФест – 2020: день четвертий

Презентуємо напрями наукових досліджень та наукові доробки Університету Лесі Українки в рамках ярмарку Фестивалю науки – ЯрФест–2020.

 

Об’єктив студента-біолога завжди спрямований на вивчення структур, компонентів, об’єктів та процесів, що забезпечують життя на планеті Земля. Мікро- та макросвіт, який нас оточує, різноманітний, несподіваний та містить величезну кількість таємниць. Досліджуючи ці таємниці, ми вивчаємо життя…

 

 

Веб-додаток "Турнірна сітка" та ігрова програма "Logic".

Розробник Веб-додатку "Турнірна сітка" - Трофімук Андрій, студент факультету інформаційних технологій і математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Веб-додаток призначений для формування та редагування сітки учасників спортивних змагань та характеристик учасників.

Розробник ігрової програми «Logic» - Довгаль Тетяна, студентка факультету інформаційних технологій і математики. «Logic» – ігрова програма для розвитку логічного мислення в учнів початкових класів.

 

 

Факультет психології та соціології пропонує майстер-класи. Створення виробів своїми руками розвиває креативність, підвищує самооцінку, дозволяє пізнати себе і свої смисли.

Хочете спробувати?
Детальніше за телефоном
0509676658 Тамара
psychological@eenu.edu.ua

 

 

 

Студенти-екологи діляться своїм досвідом сортування сміття, який вони отримали у результаті участі та перемоги у ZEROwasteQuest 21 день без сміття. Це екологічний експеримент, який проходив у місті Луцьку. У ньому брали участь чотири молодіжні команди, серед яких команда СНУ імені Лесі Українки, 2 команди – ЛНТУ та Молодіжний кліматичний парламент Луцька. Щодня, впродовж 21 дня, усі учасники виконували різноманітні тематичні завдання зі сфери zero waste та ділилася своїм досвідом із фб-спільнотою.

 

 

 

 

Науково-дослідна частина