Головна / Публікації / Як працює приймальна комісія Університету після внесення Луцька до «червоної зони»

Як працює приймальна комісія Університету після внесення Луцька до «червоної зони»

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки посилив протиепідемічні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19 та посиленням карантину в Луцьку.

 

Звичайно ж, така ситуація позначилася на роботі структурних підрозділів вишу. Найбільше, що зараз цікавить громадськість, – робота приймальної комісії.

 

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Андрія Слащука, посилення карантину ніяким чином не завадило нормальній роботі.

 

«Вступ на магістратуру цьогоріч здійснюється за єдиним вступним іспитом (ЗНО, – прим. авт.). Також є ряд спеціальностей, у першу чергу, це освітні спеціальності («Середня освіта. Географія», «Середня освіта. Математика» і таке інше), де не потрібно складати іспит з іноземної мови, а лише два вступні іспити. Таким чином, на ці спеціальності є окремі дати реєстрації, подання документів, дати проведення вступних випробувань. Сьогодні розпочалася реєстрація онлайн на спеціальності, які вимагають єдиного вступного іспиту з іноземної мови. До обіду ми вже маємо цифру в межах 50 осіб, які зареєструвалися в електронному кабінеті», – розповів Андрій Слащук.

 

Також абітурієнти можуть безперешкодно поспілкуватися із представниками Університету й отримати відповіді на всі запитання, які їх цікавлять.

 

«Хоча ми й знаходимося в червоній зоні, але транспорт рухається, і ми постійно на зв’язку. Я не можу сказати, що є якісь проблеми. На сайтах розмістили телефони і мій, і мого заступника, технічних секретарів, деканів, тому ми контактуємо з нашими потенційними вступниками і студентами. До нас телефонують навіть із Донецької області, Кривого Рогу. Я бачу, що про нас знають скрізь», – зазначив відповідальний секретар приймальної комісії.

 

Крім цього, для вступників відкрили консультаційні центри, де працівники Університету допоможуть у створенні та користуванні електронним кабінетом вступника.

 

З метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось підписав розпорядження «Про порядок роботи в умовах встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів».

 

Документ очільник Університету видав  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 р., та виходячи з Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах вищої освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, що містяться в положеннях Постанови Міністерства охорони здоров’я України № 42 від 30 липня 2020 р.

 

Згідно з розпорядження, працівників Університету та здобувачів освіти інформують щодо індивідуальних заходів профілактики і реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби, проводиться температурний скринінг і недопущення до роботи  персоналу з підвищеною температурою, на вході до приміщень Університету організовані місця для обробки рук антисептичними засобами.

 

У приміщеннях Університету забезпечили посилену щоденну санітарну обробку приміщень, поверхонь, канцелярських засобів (в т.ч. дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил тощо), зокрема, під час роботи приймальної комісії, під час проведення творчих конкурсів та іспитів (тричі на день).

 

Також в Університеті обмежили доступ батьків або супровідників, крім тих, що супроводжують осіб з інвалідністю, а на підлозі приміщень є розмітка, яка допомагатиме у виборі безпечної дистанції та задля запобігання утворенню скупчення людей.

 

Працівники Університету, в т.ч. члени приймальної комісії та суміжних служб зобов’язані використовувати засоби індивідуального захисту (респіратори або захисні маски).

Відділ зв'язків з громадськістю