Головна / Публікації / Вступ до магістратури: що варто знати

Вступ до магістратури: що варто знати

Як відомо, цього року уперше частина вступників до магістратури складатиме єдиний вступний іспит з іноземної мови. СНУ імені Лесі Українки – класичний виш, вступники якого на магістерські програми у 2018 році складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови з 14 спеціальностей (релігієзнавство, історія та археологія, філософія, культурологія, економіка, політологія, психологія, соціологія, журналістика, право, готельно-ресторанна справа, туризм, міжнародні відносини, міжнародні економічні відносини).

З метою інформування майбутніх вступників про особливості складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного іспиту зі спеціальності «Право» при вступі до магістратури факультет історії, політології та національної безпеки ініціював зустріч із директором Волинського центру проведення зовнішнього незалежного оцінювання Аллою Корнейко та відповідальним секретарем приймальної комісії СНУ імені Лесі Українки Андрієм Слащуком, яка відбулася 17 квітня.

Секретар приймальної комісії Андрій Слащук розповів про технічну частину організації вступу до магістратури у СНУ імені Лесі Українки і дав кілька настанов вступникам: «Найголовніше для вас, вступники, – це “не загубити” терміни і дати, упродовж яких ви повинні зареєструватися, виконати певні умови, мається на увазі подати документи, а згодом – оригінали. Також вважаємо за потрібне порекомендувати вам подати документи на кілька магістерських спеціальностей, де не проводиться єдиний вступний іспит з іноземної мови».

Алла Корнейко поділилася інформацією про процедурні моменти ЗНО: «Екзамен з іноземної мови розпочнеться традиційно – об 11.00 і триватиме 2 години. Варто пам’ятати, що до пункту тестування ви маєте з’явитися вчасно, з екзаменаційним листом і оригіналом документа, який посвідчує особу. На даний момент труднощі в тому, що програма з іноземної мови ще впорядковується, головне можу впевнено сказати, що ваш іспит не міститиме аудіювання та розділу “Власний погляд” – це твір. Завдання будуть на читання та використання англійської мови. Тож вважаю, що всі успішно складуть тестування». Також вона відповіла на чималу кількість питань, які цікавили студентів, а на завершення зустрічі висловила вдячність за можливість поспілкуватися зі студентами та викладачами й запевнила, що готова й надалі ділитися інформацією стосовно особливостей зовнішнього незалежного оцінювання для вступників до магістратури.

Отож, контрольні дати для вступників до магістратури 2018 року:

14 травня розпочинається реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування на всі 14 спеціальностей магістратури СНУ імені Лесі Українки;

31 травня – останній день реєстрації для вступників, які змінюватимуть спеціальність при вступі до магістратури. З 20 травня по 31 травня – «перехресники» складатимуть допуск до фахового вступного випробування;

1-5 червня – реєстрація «перехресників» для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування;

5 червня – останній день реєстрації для вступу до магістратури за тією ж спеціальністю, яку вступник здобув навчаючись на бакалавраті;

11 липня – єдиний вступний іспит з іноземної мови;

13 липня – єдине фахове вступне випробування зі спеціальності «Право».

Де буде проводитися реєстрація у СНУ імені Лесі Українки?

Консультаційний центр при приймальній комісії, де буде відбуватися реєстрація вступників, розпочне роботу з 14 травня в головному корпусі вишу за адресою: просп. Волі, 13, ауд. 108а (перший поверх).

Документи, необхідні для реєстрації:

• паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • диплом бакалавра (за відсутності  довідка з вишу);
  • 4 фотокартки (3*4).

Підтвердження реєстрації – екзаменаційний лист, виданий вступникові.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело