Головна / Публікації / Всеукраїнська олімпіада з екології

Всеукраїнська олімпіада з екології

20 листопада 2017 р. розпочинається дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з екології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 р. № 1587, засновник та організатор наукової першості (Всеукраїнської олімпіади з екології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти) – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 р. № 1378 та Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, у СНУ імені Лесі Українки започаткована  олімпіада з екології.

Мета олімпіади – виявлення обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, реалізації здібностей талановитих учнів та заохочення їх до навчання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Відповідно до «Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України» кожен призер олімпіади отримає 20 додаткових балів до загального конкурсного балу сертифікатів при вступі на спеціальність «Екологія» в СНУ імені Лесі Українки.

До участі в олімпіаді з екології запрошуються учні 11 класів, випускники загальноосвітніх шкіл.

Олімпіада проводиться у два тури:

20 листопада – 30 грудня 2017 р. – дистанційний (заочний);

26-28 січня  2018 р. – очний (вимоги).

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади виконують завдання, розміщені на офіційному веб-сайті СНУ імені Лесі Українки та розв’язують їх.

Розв’язки з реєстраційною карткою учасника надсилаються на електронну адресу: ecologyolympiad2017@ukr.net.

Або поштою за адресою: кафедра екології та охорони навколишнього середовища, проспект Волі, 13, м. Луцьк, Волинська область, 43000.

До участі у другому (очному) турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів у дистанційному турі.

На очний тур учасники подають екологічний проект у вигляді презентації та здійснюють його захист. Учасники, які набрали не менше 90 % балів на другому етапі отримають додаткових 20 балів, що будуть додані до ЗАГАЛЬНОГО КОНКУРСНОГО БАЛУ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО при ВСТУПІ на спеціальність «Екологія» у СНУ імені Лесі Українки у 2018 році.

Телефон для довідок: +38(0662074416), +38(0966553696).

E-mail: ecologyolympiad2017@ukr.net (хімічний факультет).

Офіційний сайт кафедри екології та охорони навколишнього середовища СНУ імені Лесі Українки: http://eenu.edu.ua/uk/chairs/ekologiyi-ta-ohoroni-navkolishnogo-seredovishcha

Сторінка кафедри екології та охорони навколишнього середовища СНУ імені Лесі Українки у Facebook: https://www.facebook.com/ecologydepartment/

Офіційна група у Facebook Усеукраїнської олімпіади з екології під егідою СНУ імені Лесі Українки – www.facebook.com/groups/ecologyOlympiad2017

Хімічний факультет