Головна / Публікації / Воркшоп із мистецтва публічних виступів разом із ректором

Воркшоп із мистецтва публічних виступів разом із ректором

Вівторок. Улюблений факультет. Коворкінг. І творчий викладач. Йдеться про Ірину Петрівну Левчук і спецкурс «Мистецтво публічного виступу». Із нею кожна пара особлива, навіть незважаючи на погодні умови. Сонце – ми спілкуємося на вулиці. Дощ – у творчому просторі для студентів. 


Сьогодні ми опинилися в затишку, в коворкінгу. На занятті опрацьовували алгоритми для урочистих промов. Ірина Петрівна, як і завжди, ділилася з нами різними «фішками» успішних промовців і вчила бути професіоналами. Уже на першому занятті я зрозуміла, що красномовство – це мистецтво. Цікаві факти, історії, навіть анекдоти – усе це стиль Ірини Петрівни. 
Раптом ми почули впевнені кроки. Оглянувшись, були подивовані та приємно потішені водночас, адже на пару до нас завітав ректор Університету Анатолій Васильович Цьось. Несподіваний гість додав настрою нашому жіночому товариству. Ми жартували, сміялися й обмінювалися компліментами, опановуючи композиційно-стильові секрети урочистих промов у єдиній команді. Приємно, що на ФФтаЖі можна навчатися, вільно спілкуючись навіть із ректором. Анатолій Васильович охоче поділився кількома власними «лайфхаками» в підготовці публічних виступів. 

– Маючи – не цінуємо, а втративши – плачемо. Що це? – запитав він. 

– Щастя. 

– Кохання. 

– Час, – лунали версії. Але все ж дійшли висновку, що саме здоров’я сьогодні найцінніше, тому так важливо дбати про його збереження та підтримувати інших у недузі. 


Згодом після тривалої розмови, попрощавшись із ректором і надихнувшись, почали створювати вітальні промови за обраними кейсами. Обмінювались ідеями, дискутували і, зрештою, фіксували все на папері. Командні проєкти вдалися, а з ними – й урочисті промови. 


13:10. Пара закінчилася. Ми сповнені натхнення, енергії й амбіцій. І знову чекаємо четвер. 


 

Враженнями поділилася 

Орися ПРИСТУПА