Головна / Публікації / Визначено переможців університетської Спартакіади

Визначено переможців університетської Спартакіади

11 квітня у СНУ імені Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди підведення підсумків студентської Спартакіади та Спартакіади професорсько-викладацького складу та працівників університету. 

Переможцем студентської Спартакіади стала команда факультету історії, політології та національної безпеки. На ІІ місці – команда географічного факультету, на ІІІ – факультету інформаційних систем, фізики та математики.
За підсумками Спартакіади професорсько-викладацького складу та працівників університету, бронзовим призером стала команда географічного факультету; команда факультету історії, політології та національної безпеки посіла ІІ місце. Перемогу святкували учасники команди факультету інформаційних систем, фізики та математики.
Ректорат університету нагородив грамотами кращих студентів-спортсменів і викладачів, які брали активну участь у підготовці та проведенні змагань за календарем Спартакіади: Валентина Бондарука, Юлію Романишину, Володимира Мельника, Ігора Мудрика, Анну Богданову, Катерину Полякову, Владислава Бойчука, Володимира Стояновича, Андрія Борисюка, Олександра Федчика, Сергія Ліпича, Миколу Романця, Ірину Котик, Анастасію Приймак, Тараса Сторижука та Юрія Кошлая.

 

Анатолій ВОЛЬЧИНСЬКИЙ,
завідувач кафедри здоровʼя та фізичної культури

 При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело