Головна / Публікації / Вивчайте німецьку мову з «Lingva.Deutsch»!

Вивчайте німецьку мову з «Lingva.Deutsch»!

Команда наймасовішого освітнього проекту України з вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» (2,5 млн заявок на навчання та понад 90 млн уже виконаних користувачами вправ на порталі проекту) запустила он-лайн систему вивчення німецької мови «Lingva.Deutsch» (www.lingva-de.com). Пропонуємо студентам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки використовувати цей сервіс як допоміжний ресурс до основного курсу, який ви опановуєте.

«Lingva.Deutsch» відрізняється від інших он-лайн сервісів із вивчення німецької мови тим, що користувачі можуть опрацювати граматичні та лексичні конструкції у порядку та строках відповідно до програми навчання університету загалом і кожного викладача зокрема. Універсальність «Lingva.Deutsch» в тому, що він тренує ту чи ту навичку використання німецької мови відповідно до тем, які опановують студенти.

Цей сервіс для тих, хто вивчає німецьку на рівнях А1, А2 або В1. Використовувати програму можна і під час уроків у аудиторії з викладачем, і в інший час у будь-якому місці з доступом до Інтернету.

Відділ міжнародних зв'язків

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело