Головна / Публікації / Вітаємо викладачів – переможців змагань із шашок і шахів

Вітаємо викладачів – переможців змагань із шашок і шахів

Вітаємо викладачів – переможців змагань із шашок і шахів

23 січня у шахово-шашковому клубі «Ерудит» (корпус № 1, вул. Винниченка, 30) відбулися змагання із шахів і шашок серед професорсько-викладацького складу та працівників СНУ імені Лесі Українки.

Переможці змагань із шахів: І місце розділили команди географічного факультету (доцент Олександр Вовк і старший викладач Валентина Чабанчук) і факультету історії, політології та національної безпеки (професор Геннадій Бондаренко і старший викладач Галина Малеончук); ІІІ місце посіла команда факультету інформаційних систем, фізики та математики (інженер Дмитро Шваліковський і доцент Галина Мирончук).

Переможці змагань із шашок: на І місці – команда факультету історії, політології та національної безпеки (доцент Василь Денисюк і старший викладач Валентина Приймак); 2-ге виборола команда факультету інформаційних систем, фізики та інформатики (завідувач кафедри, доцент Анатолій Федонюк і доцент Оксана Мекуш); на ІІІ місці – команда географічного факультету (доцент Тарас Погребський й асистент Анастасія Гринасюк).

Головний суддя змагань – доцент кафедри здоров’я і фізичної культури Олександр Малімон. 

Факультет фізичної культури,

спорту та здоров’я

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове