Головна / Публікації / Випускникам, які працевлаштуються у школи, виш надаватиме грошову допомогу

Випускникам, які працевлаштуються у школи, виш надаватиме грошову допомогу

Одноразова адресна грошова допомога в розмірі п’ятикратного прожиткового мінімуму (1841 x 5 = 9 205) виплачуватиметься випускникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, які:

  • навчались за державним замовленням (денна форма навчання);
  • здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю (код спеціальності «Освіта»);
  • укладуть договір щодо працевлаштування на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах терміном не менше ніж на 3 роки.

За детальною інформацією для отримання одноразової адресної грошової допомоги випускникам звертатися до профконсультанта відділу молодіжної політики та соціальної роботи Кулик Т. М. (0999351125). Документи необхідно подати до 10 жовтня 2018 року.

У разі відмови випускника приступити до роботи, відповідно до укладеного договору щодо працевлаштування на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за угодою сторін або з ініціативи працівника упродовж трьох років від початку роботи в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, одержувач допомоги зобов’язаний повернути отримані кошти у вищий заклад освіти, який здійснював її виплату. 

Відділ молодіжної політики та соціальної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело