Головна / Публікації / Використання можливостей Office 365 у роботі викладача й дистанційному навчанні

Використання можливостей Office 365 у роботі викладача й дистанційному навчанні

Цей семінар ми проводимо для того, щоб у співпраці поділитися досвідом і навчитися нового щодо використання системи Office 365 у нашій професійній діяльності. Організація роботи викладача, планування, комунікація, менеджмент, навчання – ці та інші теми обговоримо під час наших очних і віртуальних зустрічей. Особливо звернемо увагу на розв'язання завдань дистанційного й гібридного навчання.

Запрошую вас, шановні колеги, реєструючись, пропонувати теми до обговорення й проблеми  до вирішення. У підсумку отримаємо програму семінару загальним обсягом 54 години. Семінар проведемо до кінця І семестру 20182019 н. р.

Участь у семінарі безплатна й так буде завжди.

Увага! Учасником семінару може стати тільки працівник Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, який на момент реєстрації перебуває в університетській системі Office 365. Реєстрація припиниться автоматично з настанням 23 вересня 2018 р.

Для реєстрації перейдіть за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ (тільки для працівників СНУ імені Лесі Українки, зареєстрованих в університетській системі Office 365). 

Сергій ФЕДОНЮК,

декан факультету міжнародних відносин

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело