Головна / Публікації / Викладачка СНУ ділилася досвідом, як посилити туристичну привабливість міста

Викладачка СНУ ділилася досвідом, як посилити туристичну привабливість міста

7 червня 2018 р. в місті Рівному відбулась конференція «Туризм. Сучасний стан та тенденції розвитку» в межах реалізації проекту «Таємничі підземелля Рівного. Культурна спадщина як елемент інтерактивного вивчення історії краю», що фінансується Європейським союзом. Організатор заходу – Рівненська міська рада.

Сучасний стан та тенденції розвитку туризму у Рівному розглядали фахівці туристичної сфери. Участь у заході взяли експерти з усієї України. Вони поділились цінним досвідом у створенні дієвої стратегії туристичної привабливості міста. Одним із запрошених експертів була Тетяна Яцечко-Блаженко, викладач кафедри документознавства і музейної справи факультету історії, політології та національної безпеки.

Головною метою проекту «Таємничі підземелля Рівного» є зберегти та популяризувати історію і культурну спадщину Рівного, зробити це цікавим і захопливим дійством, через квестову гру залучити до вивчення історії і культури міста якомога більшу кількість його жителів, створити унікальний туристичний об’єкт, який привабить до Рівного значну кількість відвідувачів з усіх куточків України і дасть змогу на якісно новому рівні презентувати його образ назовні. Фінансова підтримка Європейського Союзу сприятиме залученню до робіт із консервації та захисту виявлених споруд від руйнування провідних фахівців з реставрації та музеєфікації, а також дасть змогу провести додаткові археологічні та історичні дослідження рівненських підземель.

На відкриття конференції були запрошені міський голова Рівного Володимир Хомко, секретар міської ради Сергій Паладійчук, начальник управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради  Тарас Максименко, головний спеціаліст управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради Вікторія Постернак.

Мер міста Рівного Володимир Хомко

Начальник Управління культури і туризму Виконавчого комітету Рівненської міської ради Тарас Максименко

Керівник програми Стратегія (Інститут міста, м. Львів) Андрій Пундор

Робота конференції передбачала роботу двох секцій: «Нові інструменти в просуванні туристичних продуктів», «Актуальні проблеми в стратегії туризму».

Викладач факультету СНУ імені Лесі Українки Тетяна Яцечко-Блаженко

 Історик, журналіст, автор ексклюзивних екскурсій, кандидат історичних наук, ведучий програми «Хронограф» (м. Львів) Ігор Лильо

Учасники конференції «Туризм. Сучасний стан та тенденції розвитку»

Факультет історії, політології та національної безпеки

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело