Головна / Публікації / Викладачі вишу взяли участь у «Ярмарку професій»

Викладачі вишу взяли участь у «Ярмарку професій»

29 листопада у містечку Турійську відбувся «Ярмарок професій» за підтримки відділу освіти Турійського району.
У Турійській гімназії були присутні учні 911 класів та вчителі. На ярмарку представили 16 закладів вищої та середньої спеціальної освіти. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки презентували трьома факультетами: географічний – декан географічного факультету доцент, к.г.н. Мельнійчук М. М.; біологічний – заступник декана з виховної роботи, к.б.н. Фіщук О.С.; психологічний – асистент кафедри загальної та соціальної психології та соціології, к.псих.н. Коструба Н. С.
Декан географічного факультету представив наш університет і розповів про переваги навчання у СНУ імені Лесі Українки, назвав факультети і спеціальності, які випускають висококваліфікованих спеціалістів, визнаних в усьому світі.
Викладачі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки виступили з презентаціями та роликами, в яких описані умови вступу, терміни навчання і працевлаштування випускників. Майбутні абітурієнти з цікавістю слухали та ставили запитання. Найбільше учнів цікавили бази практик, які пропонують факультети і проходження практик за кордом та можливість отримання подвійного диплома.

Захід тривав близько трьох годин, і всі охочі виступили та розповіли про переваги навчання у різних закладах освіти. Майбутні абітурієнти зібрали рекламні листівки факультетів, які були для них цікавими. Ярмарок відбувся на високому організаційному рівні.
Чекаємо на вступників із Турійського району!


Оксана ФІЩУК,

заступник декана біологічного факультету з виховної роботи

Наталя КОСТРУБА,

асистент кафедри загальної та соціальної психології та соціології

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело