Головна / Публікації / Викладачі вишу оцінювали конкурсантів на ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних економістів

Викладачі вишу оцінювали конкурсантів на ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних економістів

Упродовж 29 жовтня – 2 листопада 2017 р. в Івано-Франківську відбувся фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних економістів, участь у якому взяли 22 команди та були запрошені близько 30 членів журі з різних областей України.

До складу журі, поряд із викладачами Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету, Києво-Могилянської академії, Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Чорноморського національного університету імені П. Могили, Луцького національного технічного університету майже тиждень працювали з найбільш ерудованою та активною молоддю України увійшли два викладачі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – Л. В. Єлісєєва та В. І. Ліщук, – доценти кафедри аналітичної економіки та природокористування.

Івано-Франківщина дуже тепло прийняла учасників турніру. Учні жваво дискутували над способами вирішення важливих економічних проблем. Спільно з членами журі вони намагалися розкрити цікаві та актуальні питання сьогодення у сфері економіки.

Волинь була представлена трьома командами з Луцька та Володимира-Волинського. Наші викладачі активно брали участь у підготовці луцьких команд «Vista» та «Ф’ючерси», які у підсумку посіли перше та третє призові місця.

Вітаємо переможців та бажаємо викладачам і вчителям наснаги, здоров’я, терпіння, а дітям – не зупинятися на досягнутому! 

Факультет економіки та управління

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело