Головна / Публікації / Викладачі факультету фізичної культури, спорту та здоров’я привітали колегу з ювілеєм

Викладачі кафедри здоров’я і фізичної культури привітали колегу з ювілеєм

Сьогодні на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я відбулося урочисте засідання з нагоди ювілею кандидата наук, доцента кафедри здоров’я і фізичної культури Ірини Кліш.

Свої вітання іменинниці висловили науковий керівник кандидатської дисертації Ірини Степанівни – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Анатолій Цьось; в. о. декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, доцент Василь Пантік; завідувачі кафедр факультету – доцент Анатолій Вольчинський, професори Наталія Бєлікова, Алла Альошина, Ольга Андрійчук; голова профспілки факультету, доцент Олександр Валькевич, а також друзі та колеги.

Колектив факультету щиро вітає ювілярку, зичить міцного здоров’я, наснаги, успіхів у роботі, любові рідних, здійснення творчих задумів і планів!

Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове