Головна / Публікації / Викладачам СНУ вручили подяки МОН

Викладачам СНУ вручили подяки МОН

Подяки МОН України

29 травня під час чергового засідання вченої ради СНУ імені Лесі Українки ректор Ігор Коцан і науковий співробітник відділу економіки вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України Володимир Ковтунець вручили міністерські відзнаки викладачам університету.

Подяками МОН України відзначено декана факультету філології та журналістики Юрія Громика, доценток кафедри історії та культури української мови Ольгу Маленицьку та Ларису Голоюх, професорку, завідувачку кафедри прикладної лінгвістики Ірину Біскуб.

Атестати доцента отримали викладачі Ірина Грицюк, Лариса Деркач, Тамара Дучимінська, Андрій Кевшин, Олександр Панасюк.


Продовжилося засідання розглядом питань порядку денного. З нагоди особистого ювілею почесного професора університету, волинської письменниці з Канади Любові Василів-Базюк декан факультету іноземної філології, доцент Оксана Рогач  розповіла про життєвий шлях і здобутки пані Любові, а ректор Ігор Коцан урочисто вручив Золотий нагрудний знак СНУ імені Лесі Українки, який їй передасть при зустрічі в Канаді Оксана Рогач.


Про результати дослідження «Реформування економічних відносин у вищій освіті. Реформа порядку державного фінансування вищої освіти» розповів гість Володимир Ковтунець. У своїй доповіді Володимир Віталійович виокремив наявний стан справ у фінансуванні вищої освіти, його недоліки та вже реалізовані МОН кроки з реформування економічних відносин із закладами вищої освіти. Головною метою приїзду до Луцька науковця стало інше дослідження Інституту вищої освіти НАПН України – визначення потреб і пріоритетів розвитку університетів України у процесі реформування вищої освіти в контексті європейської інтеграції.

Вченою радою також затверджено освітні (освітньо-професійні) програми та навчальні плани і пояснювальні записки до них для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів денної та заочної форм навчання, присвоєно грифи та рекомендовано до друку науково-методичні видання викладачів СНУ імені Лесі Українки.

В. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Наталія Балабуха розповіла про підготовку до акредитації та ліцензування напрямів (спеціальностей) в університеті у 2018/2019 н. р. Поділилася Наталія Вікторівна й нововведеннями в процедурі ліцензування й акредитації, які упроваджує Національне агентство з питань якості вищої освіти: до складу комісій входитимуть студенти, простежуватиметься працевлаштування випускників і їх кар’єрний ріст, значно зросте й оплата за процедуру (озвучується ціна у 20 тисяч грн за одну освітню програму) та ін.


Співдоповідач Наталії Балабухи – доктор медичних наук, професор кафедри фізіології людини і тварин, керівник проектної групи з ліцензування у СНУ імені Лесі Українки спеціальності 222 «Медицина» Василь Пикалюк. Василь Степанович повідомив про завершення роботи проектної групи над ліцензійною справою та висловив подяку колективу біологічного факультету та декану Андрію Поручинському, колегам із кафедри фізіології людини і тварин й працівникам університету, які активно сприяли у підготовці документів для відкриття нової спеціальності.


На завершення засідання вченої ради в. о. декана факультету культури і мистецтв Віталій Охманюк рекомендував кандидатуру народного артиста України, професора кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства Василя Чепелюка до відзначення Грамотою Верховної Ради України з нагоди 65-річчя від дня народження.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело