Головна / Публікації / Відомі переможці обласного етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентства

Журі обласного етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої освіти присудило перемогу студенткам СНУ імені Лесі Українки – Олександрі Тулісовій, Маргариті Борейко та Аліні Солдак.

Олександра Тулісова та Маргарита Борейко є студентками факультету філології та журналістики, натомість Аліна Солдак навчається на факультеті педагогічної освіти та соціальної роботи за спеціальністю «Початкова освіта».

До участі в конкурсі зголосилися 247 осіб: з яких 201 учень закладів загальної середньої освіти, 17 учнів закладів професійно-технічної та 29 студентів закладів вищої освіти Волинської області.

Нагородження переможців відбудеться 16 лютого 2019 року під час відкриття підсумкового етапу конкурсу.

Вітаємо студенток та їхніх наукових керівників – доцента кафедри української мови Ларису Деркач і доцента кафедри філології та методики початкової освіти Галину Каптур з перемогою і зичимо подальших успіхів та нових звершень.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело