Головна / Публікації / Відбулося вручення дипломів бакалавра на біологічному факультеті

Відбулося вручення дипломів бакалавра на біологічному факультеті

Вручення дипломів бакалавра на біологічному факультеті

Теплого сонячного дня відбулося вручення дипломів бакалавра на біологічному факультеті. Подію святкували в актовій залі головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Першим виступив декан біологічного факультету доцент Андрій Поручинський, який побажав успіху і здійснення всіх мрій на життєвому шляху як справжніх професіоналів у своїй галузі науки. Також до вітань і побажань приєдналися куратори випускників. З творчим музичним подарунком виступила доцент Марія Білецька, привітавши піснею «Рідна мати моя».

Найактивніші випускники отримали грамоти і цінні подарунки. Кожен випускник отримав диплом і символічний подаруночок на згадку про рідний біологічний факультет!

Удачі Вам, шановні студенти! Чекаємо Вас на біологічному факультеті у магістратурі!

Оксана ФІЩУК,

заступник декана біологічного факультету з виховної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело