Головна / Публікації / Відбулося перше засідання оновленого складу Наглядової ради Університету

Відбулося перше засідання оновленого складу Наглядової ради Університету

11 вересня у конференц-залі Лесиного вишу відбулося перше засідання оновленого складу Наглядової ради Університету. 


На початку голова Наглядової ради Ігор Палиця закликав усіх присутніх активно долучатися до дискусії та висловити власне бачення розвитку закладу вищої освіти. Першим свою позицію озвучив генерал-майор ЗСУ, Герой України Андрій Ковальчук. Він закцентував, що Університет повинен уміти заробляти гроші, а також мати авторитет на міжнародному рівні. 
Віктор Корсак висловив переконання, що потрібно ставити амбітні цілі, як і провідні виші світу. Бізнесмен запропонував Програму розвитку та Стратегію Університету перевести в конкретні цілі з конкретними показниками: «Наше завдання – зробити Стратегію реальною для виконання».  


Секретар Наглядової ради, власник компанії «InternetDevels» Віктор Левандовський висловив сподівання, що Наглядова рада буде справді корисною для Університету. «Якщо ми виробимо програму дій – виш стане кращим. Не буде програми дій – пливтимемо за течією», – заявив він. 


Заступник голови Наглядової ради, голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександр Товстенюк висловив переконання, що пріоритетом повинні бути студенти. «Ми маємо пам’ятати, що Університет – для студентів. Вони повинні вийти з Університету і бути готовими до роботи», – резюмував він. 
Народний депутат Ірина Констанкевич закцентувала на практичній площині реалізації спеціальностей: «Ми повинні скеровувати нашу наукову й освітню роботу на потребу, наявну в регіоні, і відповідати сучасним запитам. Для цього можемо створити кілька фокус-груп, щоб зрозуміти, що маємо на цьому етапі і на яку перспективу зобов’язані вийти». 


Ректор Анатолій Цьось доповів про Стратегію та Програму розвитку ВНУ імені Лесі Українки, закцентувавши на ключових меседжах. «Ми всі вболіваємо за майбутнє Університету. І хочемо, щоб він динамічно розвивався і був провідним закладом вищої освіти», – заявив очільник вишу. Також Анатолій Васильович прозвітував про зроблену роботу. Зокрема, говорив про формування іміджу Університету, дуальну освіту, ремонти та чимало інших важливих речей. «Треба реально оцінювати свої можливості та використовувати їх. Нам хочеться робити усе якісно, щоб не було соромно дивитися в очі студентам. Це той Університет, де я вчився. Хочу, щоб він був дійсно на високому рівні», – підсумував ректор.  Присутні розглянули низку важливих питань. Наприклад, проректор з науково-педагогiчної роботи та iнновацiй Вадим Ульянов прозвітував про старт роботи Медичного інституту, матеріально-технічну базу, навчальну програму тощо. Проректор з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна доповіла присутнім про промоцію вишу та його комунікаційну стратегію. Голова Студентської ради Андрій Данилюк розповів про студентське самоврядування. 


Ігор Палиця закликав усіх до активної позиції та праці для розвитку Університету. Він закцентував на важливості конкретних шляхів, зокрема потребі прорахувати усі витрати вишу, логістиці руху студентів, зайнятості приміщень тощо. «Буде важко, буде епідемія, в державі грошей немає, але ми разом усе зможемо!» – заявив голова Наглядової ради. 


На завершення засідання присутні визначили відповідальних за конкретні напрями роботи, а Ігор Палиця запропонував узяти за основу Стратегію розвитку Лесиного вишу й упродовж місяця доопрацювати її.  

 


Відділ зв’язків із громадськістю