Головна / Публікації / Вельмишановна Ларисо Олексіївно!

Вельмишановна Ларисо Олексіївно!

От і завітало до Вашої оселі ще одне свято – саме цього дня судилося Вам з’явитися на світ Божий, щоб присвятити своє життя українському народові й вершити надзвичайно шляхетну справу пробудження в людях національної свідомості, національного мислення, розширювати коло знань про нашу Батьківщину – Україну, – її історію, науку, культуру, мистецтво, політико-економічні реалії та духовні орієнтири.

Газета «День», яку Ви маєте за честь очолювати, недарма є однією з найбільш читаних у нашій країні: адже вона подає надзвичайно широку, розмаїту, панораму подій та фактів із українського життя – як сучасного, так і минулого. А книжкові серії бібліотеки «Дня» (зокрема «Україна Incognita», «Підривна література», «Бронебійна публіцистика»), добротрадиційні виставки кращих робіт Міжнародного фотоконкурсу газети «День», «Літня школа журналістики» тощо, поза всяким сумнівом, працюють – і успішно працюють, – на майбутнє нашої держави.

Щиро вітаю Вас із Днем народження й бажаю міцного здоров’я, мирного та світлого неба, щастя, щоденних успіхів у праці, здійснення всіх Ваших задумів на довгі й радісні роки!

З повагою 

ректор  Ігор КОЦАН та колектив СНУ імені Лесі Українки