Головна / Публікації / В Університеті нагородили найкращих молодих науковців

В Університеті нагородили найкращих молодих науковців

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки нагородили найкращих науковців з числа молодих вчених та студентів, які займаються наукою.

 

Урочисте вручення дипломів відбулося у середу, 15 липня, в конференц-залі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна під час привітання найкращих молодих науковців, студентів-науковців та найкращих молодих програмістів, зазначила, що приємно, коли молодь цікавиться наукою та хоче працювати в цьому напрямку.

 

«Ви – гордість нашого Університету. Надіємося, що ваші напрацювання покращуватимуть життя суспільства, спільноти чи окремих людей. Зараз, у період пандемії, ми бачимо, наскільки всі дивляться на вчених і чекають від них вирішення проблем. Наука є, була і завжди буде. Вітаю вас із вашим перемогами, бо це свідчить про те, що ви – унікальні», – сказала Лариса Засєкіна.

 

Кращим науковцям вручили дипломи та подарунки від Університету.

 

Серед молодих науковців СНУ імені Лесі Українки найкращими визнали напрацювання кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту Наталії Матвійчук (диплом І ступеня), кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри загальної психології та соціології Олени Журавльової (диплом ІІ ступеня) та кандидата хімічних наук, старшого лаборанта кафедри хімії та технологій Олександра Смітюха (диплом ІІІ ступеня).

 

Найкращими студентами-науковцями стали: студентка 5 курсу факультету міжнародних відносин Вікторія Хірова (диплом І ступеня), студентка 2 курсу географічного факультету Анастасія Рудик (диплом ІІ ступеня). Дипломи ІІІ ступеня отримали  студентка 4 курсу юридичного факультету Анастасія Шишко та студент 5 курсу факультету історії, політології та національної безпеки Володимир Мельник.

 

Крім цього, четверо студентів стали переможцями конкурсу «Кращий програміст СНУ імен Лесі Українки». Студенти четвертого курсу спеціальності «Прикладна математика» Микола Жигалло і Софія Сахацька, які розробили комп'ютерну гру «Hamster334». За високий стиль оформлення та якісний інтерфейс (мультимедійний супровід, вдале використання маніпуляторів, легкість у користуванні) молоді програмісти отримали дипломи І ступеня.

Студент V курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Андрій Трофімук, який розробив веб-додаток «Турнірна сітка», призначений для формування та редагування сітки учасників спортивних змагань та характеристик учасників, отримав диплом ІІ ступеня за максимальне досягнення функціональної мети продукту.

 

А студент І курсу спеціальності 014.09 «Середня освіта (Інформатика)» Максим Федоренко отримав диплом ІІІ ступеня за розробку комп'ютерної 2D гри «JСube». Журі оцінило неординарну творчу розробку (цікавий інноваційний підхід, власна сюжетна лінія, оригінальна ідея).

 

Після вручення нагород і привітань дипломанти поспілкувалися з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Ларисою Засєкіною та начальником науково-дослідної частини Університету Іриною Гловою, розповіли про свою наукову роботу, поділилися планами.

 

Відділ зв'язків з громадськістю