Головна / Публікації / В гостях у посла Великої Британії: святкування десятиріччя іспитів РТЕ в Україні

В гостях у посла Великої Британії: святкування десятиріччя іспитів РТЕ в Україні

1 лютого в Києві в резиденції посла Великої Британії в Україні відбувся прийом із нагоди десятиріччя впровадження іспитів РТЕ (Pearson Test of English) на теренах нашої держави. Разом із представниками центрів тестування РТЕ з усіх регіонів країни захід відвідали викладачі факультету іноземних мов СНУ імені Лесі Українки Вікторія Новак (керівник мовного центру CLEVER, асистент кафедри прикладної лінгвістики) й Олена Даркевич (консультант з міжнародних іспитів мовного центру CLEVER, старший викладач кафедри англійської філології).
У вітальній промові Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф висловила високу оцінку освітньої діяльності компанії Пірсон в Україні та побажала подальших успіхів.
Представник освітньої компанії Пірсон (Director of English and Schools Portfolio Strategy) Нік Лаул ознайомив учасників зустрічі з планами розвитку РТЕ, зокрема зі збільшенням кількості екзаменаційних сесій і впровадження комп’ютеризованої форми тестування.
Історіями успіху поділилися з присутніми представники центрів тестування РТЕ з Києва, Харкова, Дніпра та Мукачевого.
Серед запрошених на прийом гостей були перший секретар із енергетичної політики та голова комерційного відділу Посольства Великої Британії Кесі Коттрелл і директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.

Центр тестування РТЕ при СНУ імені Лесі Українки продовжує успішно розвивати свою діяльність у Волинській області та запрошує усіх охочих підтвердити власний рівень володіння англійською мовою й отримати міжнародний безстроковий сертифікат під час найближчих екзаменаційних сесій, що відбудуться 18 травня (закінчення реєстрації на тест 8 квітня) та 22 червня (закінчення реєстрації на тест 6 травня).
Викладачі Центру мов та комп’ютерних технологій CLEVER допоможуть Вам оволодіти усіма комунікативними навичками, підготуватися до складання РТЕ на заняттях у групах (індивідуально чи дистанційно) та нададуть рекомендації щодо вибору підручників і матеріалів для самопідготовки.
Крокуймо до успіху разом!

Контакти Центру мов та комп’ютерних технологій CLEVER
Керівник центру Вікторія Новак.
Консультант з міжнародних іспитів Олена Даркевич.
Адміністратор центру Інна Жолоб.
Адреса: м. Луцьк, пр. Волі, 13.
Тел.: +38 (050) 339-90-63; +38 (097) 467-76-07.
E-mail: clever.univer@gmail.com
Web-site: www.clever.eenu.edu.ua
Facebook: https://www.facebook.com/clever.english.581

Олена ДАРКЕВИЧ,

консультант з міжнародних іспитів мовного центру CLEVER,

старший викладач кафедри англійської філології

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело