Головна / Публікації / Усеукраїнська олімпіада з фізики

Усеукраїнська олімпіада з фізики

Сьогодні розпочався дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року №1587 засновник та організатор наукової першості (Всеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти)  СНУ імені Лесі Українки.

Олімпіада започаткована з метою виявлення, розвитку обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх на навчання до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, реалізації здібностей талановитих учнів відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1378 та Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Кожен учасник олімпіади отримає додаткові бали в межах 20 до сертифікату ЗНО з фізики.

До участі в олімпіаді з фізики допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту в 2018 році.

Олімпіада проводиться у два тури:

23 жовтня – 7 грудня 2017 р. – дистанційний;

9-11 грудня 2017 р. – очний.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади знайомляться із завданнями, розміщеними на офіційному веб-сайті СНУ імені Лесі Українки та розв’язують їх.

Розв’язки з реєстраційною карткою (скан розв’язків) учасника надсилаються на електронну адресуolimphysicslutsk@ukr.net

Або поштою за адресою: кафедра експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій, проспект Волі, 13, м. Луцьк, Волинська область, 43000.

До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

Телефон для довідок: +38(096)6934630.

E-mail: olimphysicslutsk@ukr.net

Факультет інформаційних систем, фізики та математики

 При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело