Головна / Публікації / Університет співпрацюватиме з кіберполіцією

Університет співпрацюватиме з кіберполіцією

23 червня Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Департамент кіберполіції Національної поліції України підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

 

Мета співпраці – підвищення ефективності протидії кіберзлочинності та взаємний обмін інформацією. Зокрема, працівники кіберполіції залучатимуть фахівців Університету до проєктів із нормативно-правових актів, консультуватимуться щодо проблемних питань із протидії кіберзлочинності.

 

 

Ректор Анатолій Цьось переконаний, що таке співробітництво буде корисним і для вишу, і для кіберполіції. Важливо, що в межах співпраці продовжиться реалізація курсу на впровадження дуальної освіти.

 

 

«Плануємо обмін досвідом, участь у круглих столах, конференціях, семінарах. Чекаємо студентів Університету на практику. Окрім цього, для нас важливе попередження злочинів у кіберсфері. Наразі є запит на хороших спеціалістів, адже у кіберпросторі здійснюється чимало злочинів, зокрема шахрайство, поширення протиправного контенту тощо», – розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області, підполковник Андрій Паленко.

 

Відділ зв’язків із громадськістю