Головна / Публікації / Університет розпочав набір студентів для участі в програмі «Семестрового обміну» з Поморською Академією у Слупську

Університет розпочав набір студентів для участі в програмі «Семестрового обміну» з Поморською Академією у Слупську

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки оголошує набір студентів на програму «Семестрового обміну» з Поморською Академією в Слупську на зимовий семестр 2018/2019 н. р. у рамках підписаної двосторонньої угоди між університетами. 

До участі в конкурсі запрошують студентів 2 і 3 курсів

Аби стати учасником програми, студенту необхідно звернутися в деканат свого факультету до 25.05.2018 р. Квота учасників у програмі від одного факультету – 2 студенти. Після відбору кандидатам буде повідомлено про результати. 

Зверніть увагу!

Із лютого 2018 року змінено правила оплати за проживання студентів-іноземців у Поморській Академії у Слупську за програмою «Семестровий обмін» ‒ оплата за проживання в гуртожитку складає 100 злотих на місяць з однієї особи. 

У випадку додаткових питань просимо звертатись на ел. адресу: yakobchuk.iryna@eenu.edu.ua або безпосередньо у відділ міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (просп. Волі 13, каб. 119).

Відділ міжнародних зв'язків

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело