Головна / Публікації / Університет Лесі Українки співпрацюватиме з Ківерцівським медколеджем

Університет Лесі Українки співпрацюватиме з Ківерцівським медколеджем

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось і директор Ківерцівського медичного коледжу Тетяна  Комшук домовилися про співпрацю.

Угоду про співробітництво двох навчальних закладів підписали 24 липня у Ківерцях.

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось зазначив, що це перша і ознайомча зустріч, але всі очікують, що вона буде продуктивною.

«По-перше ми хочемо познайомитися, а по-друге ми хочемо з вами співпрацювати і щоб ця співпраця була результативна і системна. До цього Університет системно не співпрацював із коледжами, але ми розуміємо всю важливість такої взаємодії і зараз її налагоджуємо», - сказав очільник Лесиного вишу.

Керівниця Ківерцівського медколеджу зазначила, що ввірений їй заклад зацікавлений у співпраці, але передусім ця взаємодія повинна бути ефективною.

«Я маю надію на те, що співпраця наших закладів буде не номінативною, а ефективною і приноситиме реальні результати для нас і для вас», - зазначила Тетяна Комшук.

В ході зустрічі очільник Лесиного вишу Анатолій Цьось та проректор з науково-педагогiчної роботи та iнновацiй Вадим Ульянов разом з очільницею медколеджу обговорили всі можливі варіанти взаємовигідної співпраці двох закладів.

Загалом сторони домовились про співпрацю в таких напрямах:

– організація, проведення й участь у спільних науково-практичних конференціях, симпозіумах, виставках, пленерах, семінарах, концертах та інших заходах;

– організація спільних методичних семінарів для розробки та узгодження навчальних програм і планів;

– обмін науковцями, викладачами та фахівцями для реалізації спільних проєктів і програм та науково-педагогічне стажування викладачів, наукове керівництво (консультування, рецензування) дисертаційними, магістерськими і дипломними роботами;

– читання спецкурсів викладачами обох Сторін;

– обмін досвідом щодо використання нових інформаційних технологій у навчальному та науковому процесі, обмін студентами задля проходження запланованих практик;

– знайомство з роботою молодіжних організацій навчальних закладів;

– підготовка спільних проєктних заявок для отримання фінансування від національних та міжнародних фондів;

– обмін виставками творів мистецтва і студентської творчості, художньої самодіяльності окремих творчих колективів;

– продовження навчання випускників Ківерцівського медичного коледжу у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Після обговорення варіантів співробітництва очільники закладів освіти офіційно закріпили все обговорене раніше, підписавши договір про співпрацю.

На завершення зустрічі Тетяна Комшук ознайомила представників Університету з навчально-матеріальною базою коледжу та провела невеличку екскурсію.

Відділ зв'язків з громадськістю