Головна / Публікації / Університет Лесі Українки і БК «Старий Луцьк Університет» співпрацюватимуть

Університет Лесі Українки і БК «Старий Луцьк Університет» співпрацюватимуть

15 вересня у конференц-залі вишу ректор СНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось і президент баскетбольного клубу «Старий Луцьк – Університет» Олексій Мельник підписали угоду про співробітництво. 


Під час зустрічі очільник закладу вищої освіти Анатолій Цьось, президент клубу Олексій Мельник, віцепрезидент Дмитро Чайковський і тренер луцьких баскетболістів Володимир Журжій обговорили всі можливі варіанти співпраці на взаємовигідних для обох сторін умовах.  


«Продовжуємо інтенсивну роботу з перетворення Університету в осередок не лише навчання, освіти, а й культури, науки та спорту нашого рідного краю. Сьогодні ми підписали угоду з клубом “Старий Луцьк”, відповідно до якої створюємо для команди хороші умови для тренувань, а вона натомість працює в напрямі промоції, формування іміджу вишу та залучення найкращих гравців до навчання у ВНУ імені Лесі Українки», – зауважив Анатолій Цьось. 

  

 

Президент баскетбольного клубу Олексій Мельник, зі свого боку, зазначив, що дуже приємно, що Університет розвиває нові види спорту, але не забуває і про традиційні. «Ми надіємося, що наша співпраця буде взаємовигідною», – підсумував Олексій Володимирович.  

Декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік закцентував на тісному зв’язку вишу з баскетбольним клубом, оскільки багато його гравців – наші студенти або випускники: «Факультет був, є і буде потужним осередком спорту на Волині. Я дякую засновникам клубу, міській раді, керівництву Університету за можливість такої співпраці. Ми робитимемо все від нас залежне, щоб наше співробітництво продовжувалася і стало продуктивним».  


 

На підписанні угоди були присутні і представники міської влади - заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук та начальник департамент сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий. Костянтин Петрочук запевнив, що міська рада буде і надалі долучатися до підтримки команди.

Після цього сторони підписали угоду, згідно з умовами якої клуб й Університет проводитимуть спортивні змагання, навчально-тренувальні збори й інші спортивні заходи, що сприятиме підвищенню рівня спортивної майстерності студентів тощо. 

 

 

 

 

Наприкінці заходу Анатолій Цьось, Василь Пантік, Володимир Захожий, та Костянтин Петрочук отримали сувенірні іменні футболки від представників баскетбольного клубу «Старий Луцьк – Університет».  

 

Відділ зв'язків з громадськістю