Головна / Публікації / Університет і ДЮФК «Адреналін» співпрацюватимуть заради розвитку футболу

Університет і ДЮФК «Адреналін» співпрацюватимуть заради розвитку футболу

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та дитяча громадська організація «Футбольний клуб “Адреналінˮ» уклали договір про співпрацю щодо розвитку футболу. Підписання документа відбулося 19 червня у Лесиному виші.

На зустрічі були присутні ректор Університету Анатолій Цьось і виконавчий директор ДЮФК «Адреналін» Ольга Сагайко. Мета такої співпраці – пропаганда «гри мільйонів» і здорового способу життя серед дитячо-юнацького покоління та студентів Лесиного вишу.

«Цей договір дасть змогу розвивати футбол у місті й Університеті на дитячо-юнацькому та студентському рівнях. Ця гра – важливий і популярний вид спорту», – заявив очільник СНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось.

Команди ДЮФК «Адреналін» беруть участь у чемпіонаті України. У клубі працюють кваліфіковані спеціалісти-тренери. За словами Ольги Сагайко, футболісти можуть тренуватися на спортивній інфраструктурі Університету: «У подальшому плануємо проводити спільні заходи – всеукраїнські та міжнародні турніри. Співпрацюватимемо з факультетом фізичної культури, спорту та здоров’я Університету. Окрім цього, студентів вишу залучатимемо до участі у тренуваннях. Це буде взаємний обмін досвідом».

Відділ зв’язків із громадськістю