Головна / Публікації / У здоровому тілі – здоровий дух

У здоровому тілі – здоровий дух

У наш час здоровий спосіб життя є досить актуальною темою, яка потребує особливої уваги.

Звісно, кожна людина і особливо молодь повинна дбати про своє здоров’я, адже попереду довге життя, сповнене пригод, праці й усмішок. Передусім стосується студентів, які іноді настільки захоплюються навчальним процесом, що не завжди пам’ятають про таку дорогоцінну річ як своє здоров’я. Багато часу студенти присвячують підкоренню наукових вершин, що зумовлює малорухомий спосіб життя. Але викладачі інституту фізичної культури та здоров’я  у стінах нашого рідного університету завжди знаходять нові методи та нестандартні підходи для популяризації здорового способу життя серед студентів.

Нещодавно студенти 31-ї та 32-ї груп хімічного факультету мали рідкісну можливість випробувати нестандартний підхід до здорового способу життя. На занятті фізичного виховання у Парку культури та дозвілля імені Лесі Українки біля річки Стир їхні викладачі Теодор Мельник та Костянтин Жигун провели справжнісінький майстер-клас із моржування. Молодь побачила на власні очі, як правильно готуватись до цього екстремального спорту та наскільки він корисний для здоров’я. І хоча ніхто зі студентів ще не наважився на такий крок, сподіваємося, що, можливо, з часом знайдуться сміливці, яким закортить пірнути у крижану річну, став чи озеро.

Окрім цього, всі мали гарну нагоду погодувати білочок і синичок, котрі не соромились і їли просто з рук горішки та соняшникове насіння. Усім студентам сподобалось таке заняття, і ми надіємось, що молодь з інших факультетів нашого університету теж долучиться до такого цікавого методу популяризації здорового способу життя.

Марія ЛІТВІНЧУК,
ІІІ курс, хімічний факультет

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело