Головна / Публікації / У СНУ відкрито нову спеціальність «Середня освіта (Природничі науки)»

У СНУ відкрито нову спеціальність «Середня освіта (Природничі науки)»

СНУ імені Лесі Українки одним із перших в Україні та регіоні ліцензував нову спеціальність «Середня освіта (Природничі науки)», за якою готуватимуть фахівців-педагогів природничого профілю з використанням новітніх європейських та світових стандартів у сфері інтегрованої освіти.

У рамках освітньої реформи в закладах загальної середньої освіти України з 1 вересня 2018 року в 10-му класі запроваджується новий інтегрований курс «Природничі науки».

Інтегрований курс «Природничі науки» – це абсолютно новий курс, що об’єднує фізику, хімію, біологію, географію, астрономію, екологію, який має на меті дати цілісне наукове бачення світу, розвивати допитливість та вміти застосовувати наукові знання в повсякденному житті.

Курс розроблений для шкіл і класів суспільно-гуманітарного, спортивного та художньо-естетичного спрямування. Його можуть обирати учні, які не планують складати ЗНО з предметів природничого профілю.

Згідно з чинним Державним стандартом, базову освіту з природничих предметів учні отримують в основній школі – до 9-го класу. З 10-го класу їм надається можливість поглиблено вивчати обрані предмети.

Непрофільні предмети можуть вивчатися в рамках інтегрованих курсів, таких як «Природничі науки».

При вступі на спеціальність «Середня освіта (Природничі науки)» необхідно скласти такі конкурсні предмети ЗНО:

1. Українська мова та література.

2. Біологія.

3. Географія або фізика, або хімія (на вибір вступника).

Запрошуємо випускників закладів загальної середньої освіти здобути вищу освіту зі спеціальності «Середня освіта (Природничі науки)» !!!

Біологічний факультет

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело