Головна / Публікації / У СНУ відкрито EENU Start Up Club

У СНУ відкрито EENU Start Up Club

У СНУ відкрито EENU Start Up Club

Завдяки реалізації спільної ініціативи Міністерства освіти і науки України з YEP щодо розвитку підприємницьких клубів в українських закладах вищої освіти та Меморандуму про взаєморозуміння з ГО «Платформа інноваційного партнерства» в СНУ імені Лесі Українки започатковано роботу стартап-клубу ENU Start Up Club.

26 вересня координатор клубу – завідувач Академії розвитку Максим Войчук і члени операційної команди клубу – студентки Анастасія Макогончук і Вікторія Некритюк взяли участь в організованому YEP буткемпі – спеціальному навчанні операційних команд.

Під час навчання члени команди отримали базові знання щодо стартап-екосистеми, основних напрямів діяльності клубу в університеті, тонкощів роботи івент-, ком’юніті-, PR- й SMM-менеджерів, які є основними членами команди (Club organizational team, COT).

Команда клубу також реалізуватиме пілотний проект Міністерства освіти та науки України та YEP Start Up Semester – серію meetup заходів та навчання, після завершення яких відбудеться пітчинг проектів. Кращі проекти будуть представлені на презентації в Києві та матимуть шанс перейти в інкубаційний період, тобто отримати шанс на практичну реалізацію ідеї.

Презентація ENU Start Up Club, що функціонуватиме при Академії розвитку, відбудеться 8 жовтня.

Слідкуйте за новинами й анонсами та долучайтеся до команди стратаперів! 

Максим ВОЙЧУК,

керівник Академії розвитку

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове