Головна / Публікації / У СНУ імені Лесі Українки стартувала олімпіада з екології. Отримай 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО!

29 жовтня 2018 р. розпочався дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з екології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 р. № 1587 засновник та організатор наукової першості (Всеукраїнської олімпіади з екології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти) – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2018 р. № 1096 та Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у СНУ імені Лесі Українки започаткована олімпіада з екології. Мета олімпіади – виявлення обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, реалізація здібностей талановитих учнів та заохочення їх до навчання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Відповідно до «Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України» кожен призер олімпіади отримає 20 додаткових балів до сертифіката з біології при вступі на спеціальність «Екологія» у СНУ імені Лесі Українки.

До участі в олімпіаді з екології запрошуються учні 11 класів, випускники загальноосвітніх шкіл.

Олімпіада проводиться у два тури:

29 жовтня – 30 грудня 2018 р. – дистанційний (заочний);

25-27 січня 2019 р. – очний.

Під час проведення дистанційного туру учасники олімпіади виконують завдання, розміщені на офіційному веб-сайті СНУ імені Лесі Українки та розв’язують їх.

Розв’язки (сканована копія або фото розв’язків) зреєстраційною карткою учасника надсилаються на електронну адресу: eco.olimp2018@ukr.net

Або поштою за адресою: кафедра екології та охорони навколишнього середовища, проспект Волі, 13, м. Луцьк, Волинська область, 43000.

До участі у другому (очному) турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів у дистанційному турі.

На очний тур учасники подають екологічний проект у вигляді презентації та здійснюють його захист. Учасники, які набрали не менше 90 % балів на другому етапі отримають додаткових 20 балів, що будуть додані до КОНКУРСНОГО БАЛУ СЕРТИФІКАТА ЗНО З БІОЛОГІЇ при ВСТУПІ-2019 на спеціальність «ЕКОЛОГІЯ» у СНУ імені Лесі Українки.

Телефон для довідок: +38(098)751-51-47; +38(066)745-45-82

E-mail: eco.olimp2018@ukr.net

Офіційний сайт кафедри екології та охорони навколишнього середовища СНУ імені Лесі Українки: http://eenu.edu.ua/uk/chairs/ekologiyi-ta-ohoroni-navkolishnogo-seredovishcha

Сторінка кафедри екології та охорони навколишнього середовища СНУ імені Лесі Українки у Facebook: https://www.facebook.com/ecologydepartment/