Головна / Публікації / У СНУ домовлялися про співпрацю з китайськими навчальними закладами

У СНУ домовлялися про співпрацю з китайськими навчальними закладами

У СНУ домовлялися про співпрацю з китайськими навчальними закладами

У Лесиному виші відбулася робоча зустріч представників СНУ з китайською делегацією.

Ректор волинського університету зазначив, що це перший візит такої великої делегації.

«Сподіваюся, ми розробимо план співпраці з університетами Китаю», – зазначив на початку заходу Ігор Коцан.

Далі представив учасників наради з українського боку, ними були: проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зав’язків Наталія Павліха, проректор з науково-педагогічної і господарської роботи та матеріально-технічного забезпечення Василь Подляшаник, начальник відділу міжнародних зав’язків Марта Сидорук, фахівець відділу міжнародної освіти, викладач кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу Назар Михалюк, завідувач кафедри здоров’я людини та фізичної терапії Юрій Лях, декан біологічного факультету Андрій Поручинський.

Після цього Ігор Ярославович надав слово віце-президенту китайського коледжу Ші Ксінгуа, який зазначив, що він і його колеги мають за честь знаходитися у волинському університеті. «Сподіваюся на чесну співпрацю», – зазначив Ші Ксінгуа і представив китайську делегацію. До неї увійшли: Уанг Ченжун – директор фармацевтичної школи, Ху Гуохуа – директор відділу кадрів, Джі Юехуа – перекладачка. Також із китайською делегацією прибув представник Українсько-китайського центру «Шовковий шлях» Сергій Рижков.

Після представлення делегацій професор Ігор Коцан пояснив гостям, чиє ім’я носить СНУ, зазначив, що виш є знаним у Європі. «Приємно, що в нас вже навчаються аспіранти з Китаю», – наголосив ректор СНУ імені Лесі Українки.

Гостям показали красу Луцька – відео, зроблене з дрона, а також представили презентації про Лесин виш.

А Ші Ксінгуа представив презентацію коледжу, в якій показав поетапну історію, географічне розташування, а також напрями, в яких працює заклад.

Насамкінець керівники навчальних закладів обговорили подальшу співпрацю, зокрема обмін аспірантів, магістрів і викладачів.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело