Головна / Публікації / У рамках тижня географічного факультету до студентів завітали працівники Ківерцівського НПП «Цуманська пуща»

Із 8 по 12 жовтня триває тиждень географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. У вівторок, 9 жовтня, до студентів-географів 2-го курсу завітали працівники Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» Юлія Грицюк (випускниця факультету) та Максим Нечипорук.

Юлія Грицюк розпочала свою зустріч із розширеної презентації парку, яка пояснює місце «Цуманської пущі» в екологічній мережі області, країни та Європи. Також вона подала фізико-географічну характеристику території, флористичний та фауністичний склад та наголосила на важливості збереження раритетної компоненти. Студенти познайомилися із зубром – твариною № 1 в Україні, яка потребує збереження і догляду в дикій природі.

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана з виховної роботи географічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело