Головна / Публікації / У Лесиному виші завершився тиждень факультету іноземної філології

У Лесиному виші завершився тиждень факультету іноземної філології

З 2 по 6 березня у Східноєвропейському національному університеті вже традиційно проводиться тиждень факультету іноземної філології. У п’ятницю, 6 березня, студенти факультету підготували звітний концерт.

До організації та проведення заходу долучився кожен – студенти кафедр прикладної лінгвістики, англійської філології, німецької філології, практики англійської мови, романських мов та інтерлінгвістики, іноземних мов природничо-математичних спеціальностей та іноземних мов гуманітарних спеціальностей.

Звітний концерт розпочався із пісні німецькою мовою, яку виконала студентка третього курсу німецької філології Ірина Тарнольська. За активність та небайдужість до життя університету декан факультету іноземної філології Лариса Макарук нагородила студентів та викладачів почесними грамотами.   


Окрім того, не оминули увагою і прийдешнє жіноче свято, що відзначається в усьому світі 8-го березня. Ніжною музикою, запальними танцями та щирими словами вітали жінок зі сцени учасники дійства. Анастасія Войтюк та Володимир Коваленко затанцювали рок-н-рол, а Ярослав Вовчок підготував музичну композицію на фортепіано.

До привітання долучився і другокурсник Михайло Кашкаров. Він виконав англомовну пісню власного авторства.  

Не лишилася осторонь і першокурсниця прикладної лінгвістики Зоряна Марчук із піснею Еда Ширана “Sing”.

Підкорювали сцену і танцюристи-першокурсники та другокурсники із кафедри прикладної лінгвістики.   


 На завершення дійства слово взяла декан факультету іноземної філології Лариса Макарук. Вона подякувала голові студентської ради факультету Тетяні Саганюк. Декан підсумувала тиждень факультету і зазначила, що за активними студентами – майбутнє університету.

Відділ зв'язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове