Головна / Публікації / У Лесиному виші відкрили програму «Подвійного диплому» з польським університетом за спеціальностями «Екологія» та «Біотехнологія»

У Лесиному виші відкрили програму «Подвійного диплому»

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Природничо-гуманітарний університет імені Яна Длугоша в Ченстохові запрошують молодь на навчання за програмою «Подвійний диплом» (поєднання навчання в Україні та Польщі) за спеціальностями «Екологія» та «Біотехнологія».

Навчання відбуватиметься в обох навчальних закладах. Тривалість навчання 4 роки. Впродовж першого року навчання у СНУ імені Лесі Українки у програму закладено вивчення польської мови, для можливості вивчення дисциплін, починаючи з другого року, в Природничо-гуманітарному університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові.

Навчання в Природничо-гуманітарному університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові за програмою «Подвійний диплом» є БЕЗКОШТОВНИМ. Учасники програми забезпечуються візовою підтримкою.

Навчання завершується одержанням ступеня бакалавра зі спеціальності «Екологія» у СНУ імені Лесі Українки та «Біотехнологія» у Природничо-гуманітарному університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові. Випускники можуть бути працевлаштовані як в Україні, так і в Польщі й інших країнах.

Сертифікати УЦОЯО для вступу:

1. Українська мова та література

2. Біологія

3. Географія або хімія

Контактна інформація:

Кафедра екології та охорони навколишнього середовища,

Корпус С (лабораторний), м. Луцьк, вул. Потапова, 9, каб. 220,

тел.: (098)75-15-147, (067)41-76-401, (066)74-54-582, е-mailecology_department@ukr.net

Деканат  хімічного факультету, м. Луцьк, вул. Потапова, 9, каб. 814

тел.: (0332) 24-99-72, е-mailchemical@eenu.edu.ua

Приймальна комісія СНУ імені Лесі Українки:

м. Луцьк, просп. Волі, 13, (корпус А), каб. 1