Головна / Публікації / Твори своє завтра сьогодні!

Твори своє завтра сьогодні!

29 жовтня в Академії розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

«Завтра.UA» – загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді, покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Отож, якщо ти талановитий і маєш хист – долучайся до спільноти «Завтра.UA», яка сьогодні нараховує понад 2500 стипендіатів, які спілкуються, обмінюються досвідом та інформацією, підтримують один одного у професійному становленні, разом розвивають бізнес, науку та соціальні проєкти.

Стипендіатів буде обрано під час відкритого всеукраїнського конкурсу серед студентів III–VI курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головні критерії відбору – високий рівень фахових знань, активна громадська позиція, лідерські якості, комунікативні та творчі здібності, а також бажання працювати на благо країни.

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 16 жовтня до 29 листопада.

Також щороку Фонд Віктора Пінчука збирає стипендіатів у Києві на Молодіжному форумі «Завтра.UA», де студенти беруть участь у командотворчих тренінгах, вивчають основи розробки соціальних і бізнес-проєктів, зустрічаються з провідними українськими та міжнародними політиками, науковцями і діячами культури. Крім того, стипендіати можуть особисто поспілкуватися зі світовими лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в межах Форуму молодих лідерів під час щорічних зустрічей Ялтинської європейської стратегії (YES) та публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука.

Отож, дерзайте!

А ми дякуємо за цікаву й інформативну розповідь нашій випускниці – відомій телеведучій Галині Падалко!


Академія розвитку

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове