Головна / Публікації / Творчий залік для вступників на журналістику – вже зараз! Медіашкола стартує!

Творчий залік для вступників на журналістику – вже зараз! Медіашкола стартує!

Юний друже, мариш яскравим майбутнім? Хочеш мати насичене й цікаве професійне життя? Мрієш бути у вирі всіх головних подій суспільно-політичного, культурного характеру і навіть упливати на ці події? Диктор, коментатор, репортер, прес-секретар, редактор, рекламіст, оглядач, ведучий розважальних шоу, видавець, універсальний журналіст та ін. – десь у цьому переліку професія, яку хотів би опанувати?

Тобі до нас! Навчання на журналістиці дає такий шанс!

Ми готові допомогти тобі стати студентом спеціальності 061 «Журналістика» в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. 

Для цього візьми участь у роботі медіашколи, яку організовує кафедра соціальних комунікацій нашого факультету філології та журналістики. Це наблизить тебе до мрії! 

Наша медіашкола передбачає три етапи. 

І (заочний) етап стартує вже! Із 1 лютого 2018 р. до 20 липня 2018 р. надішли лист на електронну адресу tvorchyi_konkurs_snu@ukr.net та прикріпи два файли у форматах .doc, .docx або .pdf:

1) інформація про себе:

Прізвище, ім’я, по батькові –

Рік і місце народження –

Місце навчання (область, район, населений пункт, навчальний заклад) –

Контактний телефон –

Поштова адреса для листування –

Електронна пошта – 

2) власне есе на тему «Місія журналіста (редактора) в суспільстві».

Есе – це прозовий твір довільної композиції, в якому автор висловлює суб’єктивні враження та думки щодо певних питань культури, науки, мистецтва тощо. Журналістський твір у жанрі есе дає можливість творчо, нестандартно, оригінально висвітлити матеріал, уможливлює елементи імпровізації. 

Найкращі есе можна буде прочитати на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/Кафедра-соціальних-комунікацій-СНУ-імені-Лесі-Українки-915358038584361/

Авторів трьох найцікавіших, на думку журі, есе чекають приємні призи.

УСІ учасники І етапу отримають сертифікати, що офіційно підтверджуватимуть успішне проходження творчого заліку, який передбачено для вступників на спеціальність 061 «Журналістика» (відразу на дві на освітні програми: «Журналістика і соціальні комунікації», «Видавнича справа та редагування»). 

ІІ етап розпочнемо в лютому 2018 р. Матимеш чудову можливість відчути креативну атмосферу журналістсько-редакторської родини на факультеті філології та журналістики. Поспілкуєшся з нашими випускниками, познайомишся з викладачами, які готують фахівців спеціальності «Журналістика» за двома освітніми програмами: «Журналістика і соціальні комунікації», «Видавнича справа та редагування». З нашою допомогою виготовиш радіоролик. Візьмеш участь у тренінгу з підготовки видавничого продукту. Деталі – згодом! 

У березні 2018 р. оголосимо ІІІ етап медіашколи у форматі Дня відкритих дверей. Уповні відчуєш себе студентом, відвідавши лекційні та практичні заняття й узявши участь в інтелектуальному турнірі «Журналісти VS Редактори». Також на тебе чекає дружньо-емоційне чаювання зі студентами в коворкінг-центрі факультету філології та журналістики та інші не менш цікаві зустрічі. 

Обовʼязково скористайся нагодою стати учасником медіашколи (одного з етапів чи всіх трьох!) та отримати сертифікат учасника! 

Участь у роботі медіашколи цілком безкоштовна!

 

За детальнішою інформацією, новинами й анонсами всіх етапів медіашколи стеж на наших сторінках у Facebook:

https://www.facebook.com/Кафедра-соціальних-комунікацій-СНУ-імені-Лесі-Українки-915358038584361/ – кафедра соціальних комунікацій

https://www.facebook.com/groups/1456073761143507/?ref=bookmarks – факультет філології та журналістики

https://www.facebook.com/yuriy.gromik – декан факультету філології та журналістики Юрій Васильович Громик 

Наша адреса: м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а, навчально-бібліотечний корпус Н, каб. 201. 

Телефони контактних осіб:

0957321894, 0978940440 (Громик Юрій Васильович, декан факультету філології та журналістики),

0504382443 (Благовірна Наталія Богданівна),

0506747841 (Рожило Марія Андріївна)