Головна / Публікації / Триває робоча поїздка ректора до Німеччини

Триває робоча поїздка ректора до Німеччини

З 27 листопада ректор СНУ імені Лесі Українки, професор Ігор Коцан та професор Віра Хайдемейєр перебувають з робочим візитом у Федеративній Республіці Німеччина.

28 листопада Ігор Ярославович поспілкувався з почесним професором СНУ імені Лесі Українки Генріхом Беннером. Тема розмови з паном Беннером – відкриття на базі університету сучасних наукових лабораторій, налагодження контактів із німецькими підприємствами та науковими установами задля реалізації стратегічних напрямів розвитку вишу.

Цього ж дня ректор Ігор Коцан провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України у ФРН Андрієм Мельником, під час якої вони обговорили різні напрями співробітництва між Україною та ФРН. Зокрема, досягнуто домовленості про відкриття центрів із вивчення української мови з подальшим мовним стажуванням німецьких студентів під час літніх шкіл на базі СНУ імені Лесі Українки.

Нагадаємо, що, починаючи з літа 2017 р. і впродовж 2018 р., триває Українсько-німецький рік мов, рішення про проведення якого було прийняте у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн. У рамках року передбачена різностороння програма заходів, присвячених українській мові в Німеччині. 

Також у програмі візиту Ігоря Коцана до ФРН запланована зустріч із ректором Вищої технічної школи краю Ліппе, професором Юргеном Кралєм, спілкування з почесним професором СНУ імені Лесі Українки Карлом-Германом Крогом та німецьким політиком, членом Європейського парламенту і нинішнім головою Комітету Європарламенту у закордонних справах Ельмаром Броком.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело