Головна / Публікації / Триває прийом творів на здобуття премії В’ячеслава Чорновола

Триває прийом творів на здобуття премії В’ячеслава Чорновола

У Держкомтелерадіо України до 10 серпня триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

 

Премія у розмірі 20 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані(оприлюднені) у завершальному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

 

На здобуття премії до 10-го серпня 2020-го року подаються:

-        Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора;

-        Примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

-        Копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу);

 

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

 

Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua.

 

З положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

 

Телефони для довідок: (044) 279-35-56, (044) 278-86-96.

 

Просимо сприяти оприлюдненню зазначеної інформації.