Головна / Публікації / Тиждень медико-біологічного факультету

Тиждень медико-біологічного факультету

Тиждень медико-біологічного факультету

Тиждень медико-біологічного факультету пройшов насичено та цікаво: презентації, екскурсії, майстер-класи, практичні заняття, демонстраційні виступи, виставки колекцій рослин, колоній мікроорганізмів і багато цікавого для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів коледжів.

Зокрема, публічна лекція представника Волинського центру розвитку місцевого самоврядування О. Кузьмич «Медіаграмотність: маніпуляція, пропаганда та фейки»; презентації Асоціації французько-української співпраці в галузі медицини та фармації і її діяльності для студентів та викладачів медико-біологічного профілю (професор В. Пикалюк), проєкту «Навчай і навчайся якісно», який реалізується в межах Стратегічного практикуму для керівників ЗВО (організатори – Києво-Могилянська академія, ГО «Вище», Саксонський центр викладання та навчання вищої освіти в Лейпцигу (Німеччина), Міністерство освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (А. Поручинський, А. Моренко, О. Дмитроца)), Центру моніторингу та підвищення якості освіти (медико-біологічний факультет) (А. Поручинський, А. Моренко, О.  Дмитроца).

Також відбулися навчально-методичний семінар «Сучасний викладач у сучасному університеті: нові тенденції та вимоги до акредитації освітніх програм» (А. Поручинський); публічна лекція лікаря-лаборанта вищої кваліфікаційної категорії, завідувача клініко-діагностичної лабораторії Волинської обласної клінічної лікарні Л. Мілінчук «Роль лабораторного процесу в лікувально-діагностичному процесі»; зустріч студентів із роботодавцями у галузі лісового та садово-паркового господарства – першим заступником начальника, головним лісничим Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Русланом Войцеховським і директором державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» Віталієм Каращуком; воркшопи «Мікроскопія» (лабораторія електронної мікроскопії, Володимир Панкевич), «Заходи першої невідкладної медичної допомоги» (лабораторія медичної біології і лабораторної діагностики, Людмила Гошко), «Техніка посіву мікробіологічного матеріалу» (лабораторія мікробіології, Світлана Дяків), «Дослідження сухожильних рефлексів за допомогою методики електроміографії» (лабораторія медико-біологічного моніторингу та громадського здоров’я, Ольга Титюк); презентації «Рослини тропічних країн світу», «Мікроскопічне вивчення квітки» (професор С. Волгін).

Для студентів були організовані «Вечірні студентські посиденьки на медико-біологічному факультеті».

Цікавим для студентів і викладачів був круглий стіл за участі членів президії Українського біофізичного товариства «Сучасний стан та перспективи біофізичної науки. Роль та місія Українського біофізичного товариства у розвитку біофізичної науки», презентація навчально-діагностичного обладнання компанії ВІОРАС (США) та публічні лекції провідних учених біофізиків України, членів президії Українського біофізичного товариства. 


Оксана ФІЩУК,

заступник декана медико-біологічного факультету

з виховної роботи

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове