Головна / Публікації / Тиждень географічного факультету: відбувся круглий стіл щодо підвищення якості навчання

На базі георгафічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки триває цикл заходів, пиурочених до святкування тижня факультету.

5 жовтня відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні вимоги щодо підвищення якості навчання учасників освітнього процесу у ЗВО України». Участь у круглому столі взяли участь студенти академічних груп Гео-21, Гео-22, Гео-33, Гео-41, ФГ-61М спеціальностей 106 "Географія" ОПП "Географія"  та 103 "Науки про Землю" ОПП "Гідрологія". Захід організували і провели доценти кафедри фізичної географії Лариса Чижевська, Зоя Карпюк, Сергій Полянський.

Роман Качаровський

інженер ІІ категорії навчальної лабораторії краєзнавчих атласів

кафедри фізичної географії