Головна / Публікації / Студентки факультету міжнародних відносин успішно працювали в Посольстві України в Королівстві Іспанія

Під час виробничої практики студентки IV курсу факультету міжнародних відносин Дарія Дрозд, Вероніка Конопля й Ольга Беспалікова мали змогу використати свої теоретичні знання та набути практичних навичок у Посольстві України в Королівстві Іспанія у місті Мадрид.

Підготовка до поїздки розпочалася ще на початку навчального року за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла України Олександра Моцика. Студентки підвищували рівень іспанської мови для успішної роботи у посольстві.

Практика розпочалася 14 травня зустріччю з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Королівстві Іспанія Анатолієм Щербою, під час якої дівчат ознайомили з діяльністю посольства загалом та окремих його підрозділів зокрема. Два тижні студентки вивчали роботу консульського відділу з питань набуття громадянства за правом народження та нотаріату, опрацьовували базові документи та закони, допомагали при прийомі громадян. Також відбулися брифінги з культурно-гуманітарних, політичних і торговельно-економічних питань двосторонньої співпраці України з Королівством Іспанія.

Студентки з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Королівстві Іспанія Анатолієм Щербою

Студентки з першим секретарем з культурно-гуманітарних питань Віктором Харамінським

Однак практика не обмежувалася лише виконанням завдань у посольстві. Після робочих годин дівчата намагалися максимально відкрити для себе місто Мадрид і його культуру. Загалом за два тижні практики в Посольстві України в Королівстві Іспанія студентки зрозуміли, що дипломатична діяльність – це не лише зустрічі з посадовцями та переговори, а й робота з більше як 100 тис. українцями, які мешкають в Іспанії.

Євгенія ВОЗНЮК,

заступник декана факультету міжнародних відносин по роботі зі студентами

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело