Головна / Публікації / Студентки факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – переможниці конкурсу про права людини в медіа

Студентки факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – переможниці конкурсу про права людини в медіа

Кращими роботами Конкурсу студентських журналістських робіт «Права людини в медіа: від розуміння до змін» 2020 р. у номінації «Письмові роботи» названо есеї четвертокурсниць ФФтаЖу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, практикуючих журналісток Ірини Ветлянчук та Марії Смик (кураторка – доцентка кафедри соціальних комунікацій Оксана Теребус). Вітаємо!

 

Конкурс студентських журналістських робіт є спільною ініціативою Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центру прав людини ZMINA та проєкту Програма розвитку ООН «Права людини для України», реалізованою за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. В Україні проводиться вже вдруге.

 

Цьогоріч учасниками конкурсу стали 267 авторів та авторок із 25 університетів України. Тож вибороти перемогу студенткам факультету філології та журналістики нашого Університету було непросто.

 

Письмові роботи учасників оцінювало експертне журі: Леся Ганжа, журналістка, авторка «Української правди», головна редакторка видання «Жінки – 50 % успіху»; Марія Томак, правозахисниця, координаторка Медійної ініціативи за права людини, журналістка; Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України.

 

Як зазначають організатори, місія конкурсу – сприяти якісним змінам у журналістській/медійній освіті та стимулювати розвиток медіадіяльності, вибудуваної на цінностях прав людини.


28 квітня 2020 року організатори запланували провести телеміст з усіма учасниками та учасницями конкурсу та оголосити підсумки спільної роботи.

 

Марія Рожило, доцентка кафедри соціальних комунікацій

Фото – із ресурсного хабу «Права людини та медіадіяльність»

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове