Головна / Публікації / Студентка вишу – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу «ISKA»

Студентка вишу – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу «ISKA»

Студентка факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Софія Неділько у розділі фул-контакт (до 54 кг) здобула срібло на чемпіонаті України з кікбоксингу «ISKA», який відбувся 29 березня – 1 квітня у Харкові.

Загалом у цих змаганнях взяли участь кікбоксери із 20 областей України. Волинську область представляли четверо атлетів. 3-курсниця факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Софія Неділько не лише виборола срібну медаль, але й пройшла відбір до складу збірної України з кікбоксингу та представляти честь країни на чемпіонаті світу на початку травня в Києві.

Вітаємо Софію та її тренерів Андрія Подвального і Миколу Мордика з хорошим результатом та бажаємо подальших професійних звершень!

Відділ зв'язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело