Головна / Публікації / Студентка СНУ імені Лесі Українки – «золота» медалістка на Всесвітнії літній Універсіаді

Ірина Климець – «золота» медалістка на Всесвітнії літній Універсіаді

12 липня, в рамках XXX Всесвітньої літньої Універсіади-2019, що відбувалася на спортивних аренах італійського Неаполя, відбувся фінал у метанні молота серед жінок.
У легкоатлетичних змаганнях, студентка СНУ імені Лесі Українки Ірина Климець, стала переможницею та посіла перше місце в секторі для метання молота з результатом 71,25 метра.

До речі, срібні нагороди у складі «синьо-жовтої» команди вибороли ще три студентки Лесиного вишу – Олена Собчук, Марія Філюк і Валентина Мирончук, які були другими в командних змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км.
Вітаємо спортсменок із високими результатами!

Відділ зв'язків із громадськістю

Фото з сайту uaf.org.ua

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело